Právě jste zde: Titulní strana Přírodní kolagen

Sbírka pro Davida

Banner

Čas a počasí v Třebíči

   
Třebíč °C
  23.10.2018 Ferienhaus Ostsee
SPLENDID kosmetický salon Jany Neumanové

Kosmetické ošetření pleti přírodním kolagenem

Kolagen je skleroprotein ve vodě nerozpustná bílkovina, která je základní stavební hmotou pojivových tkání. Tvoří 25–30 % všech proteinů v těle savců, ve formě kolagenních vláken je složkou mezibuněčné hmoty. V současnosti je známo nejméně 27 rozdílných typů kolagenů.
Samotný kolagen hraje důležitou roli i při stárnutí organismu.

Přírodní kolagen unikátní formule 5-26 je extrahovaný z výtažků nejušlechtilejších druhů ryb Tolstolobika bílého za použití moderní technologie, čistícím procesem přes vlákna získávaných ze zámotků motýla Bource morušového. Tento jedinečný proces umožňuje zachovat vlákna kolagenu naprosto živá a neporušena a to je hlavní důvod neuvěřitelně rychlé a hluboké absorpce kolagenového gelu do organismu a následnému dokonalému procesu regenerace buněk kolagenu i v lidském organismu.

Kolagenová kůra v Salonu SPLENDID

Nejprve se pleť odlíčí hydratačním tonikem, hloubkově vyčistí pomocí ultrazvuku a odstraní se odlupující se pokožka. Pro zpevnění pleti se provádí 30 minutová liftingová masáž. Poté se aplikuje hydratační nebo kolagenová ampulka, přiloží se přírodní kolagenový plát a nakonec se nanese gel a krém, který se zažehlí galvanickou žehličkou.

 

_______________________________________________________________________________

Kůra trvá asi 90 minut, cena 890,- Kč

 


 

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC