Právě jste zde: Titulní strana Botoxová kůra

Sbírka pro Davida

Banner

Čas a počasí v Třebíči

   
Třebíč °C
  23.10.2018 Ferienhaus Ostsee
SPLENDID kosmetický salon Jany Neumanové

Botoxová kůra

Jejich účinná látka, botulotoxin typu A, se v medicíně používá už od r. 1989.  Původně se léčebně využíval u nemocí s hyperaktivitou svalů, pak k léčbě strabismu, třesu a křečí. Pomáhá vyhladit hluboké vrásky na čele a v horní části obličeje.Výsledný efekt vypínání vrásek nastupuje během 2-7 dnů a po první aplikaci trvá průměrně čtyři měsíce. Postupně odeznívá a aplikaci je vhodné zopakovat. Výsledkem aplikace botulotoxinu je méně vrásek, lepší kontury obličeje, mladistvý a přitom zcela přirozený vzhled obličeje a především nové sebevědomí.
Po vymizení efektu je vhodné aplikaci botulotoxinu zopakovat. Opakováním se prodlužuje doba trvání efektu a zároveň se postupně snižuje smršťovací schopnost svalu a vráska se přestává tvořit. Pokud se žena po aplikaci rozhodne, že již nikdy Botulotoxinové injekce nepoužije, nic se nestane. Po odeznění účinků se nervosvalové spoje opět obnoví a mimika se vrátí do původního stavu.

Vlastní aplikace neivazivní metodou - nejedná se o injekci 

Vlastní aplikace botulotoxinu se provádí zapracováním tupou jehlo do povrchu kůže v požadovaných partiích, bez porušení integrity kůže. Nejedná se o injekci. Ošetření je časově nenáročné, v průměru do 30 minut. Opakovat kúru se doporučuje za 6 až 12 měsíců - přesné určení je individuální. Minimální odstup by měl být 3 měsíce, častější opakování nemá význam, protože by se mohly vytvořit protilátky a efekt by přestal účinkovat.

Kůra u nás obsahuje tyto úkony:

odlíčení pleti a následná tonizace, enzymový peeling, aplikace 33% séra oligoBotexinu, což je fragment botulotoxinu, a to speciální tupou jehlou InDerm přímo do vrásek. Dále ošetření zahrnuje 45 minutovou masáž (dekoltu, krku a obličeje, mikromasáž očního okolí), bezbolestné hluboké čištění pleti ultrazvukem, aplikace speciální alginátové masky oligoBotexin. Na závěr se do pleti zapracuje speciální omlazující krém a to společně s ultrazvukem, tzv. žehlení pleti.

 

Trvání kůry cca 90minut, cena 760,- Kč

 

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC