Právě jste zde: Titulní strana Liftingová kůra

Sbírka pro Davida

Banner

Čas a počasí v Třebíči

   
Třebíč °C
  23.10.2018 Ferienhaus Ostsee
SPLENDID kosmetický salon Jany Neumanové

Liftingová kůra

 


 

Liftingová masáž

Jde o velmi účinnou ruční masáž při které dochází k okamžitému výsledku. Slovo LIFTING znamená vypnutí pokožky. Tak teda i při masáži dochází k okamžitému vypnutí pleti. Ve světě je tato manuální metoda velmi oblíbená.

Průběh masáže?

Nejprve se namasíruje jedna polovina obličeje. Poté se klient/ka posadí a porovná se rozdíl mezi oběma polovinami obličeje. V tuto chvíli je každý přesvědčen, že masáž opravdu funguje. Poté se masáž aplikuje i na druhou polovinu obličeje.

V čem tajemství masáže tkví?

Autor masáže říká, že je to podobné jako masáž zad. Pokud bychom si plochu obličeje rozložily stejně jako záda, pak je důležité zaměřit svoji pozornost na důkladné rozmasírování jednotlivých svalů. Vlivem času u nich dochází ke zkracování čí stažení, a proto se nám na pleti objeví tolik nenáviděné VRÁSKY. Nazýváme je stařecké neboli senilní. Mimické vrásky nám však vznikají samotnou činností svalů v obličeji, a proto je mlžeme rozmasírovat pouze z části, a po nějakém čase se opětovným používáním svalů začnou obnovovat. To je ta správná chvíle, kdy je třeba masáž opakovat.

V období, kdy se provádí kůra liftingové masáže obličeje, je důležité nekombinovat jej s jinými kůrami, jako jsou např. botox, mezoterapie a jiné. Masáží se totiž zrychlí mebolismus, regenerace a vylučování látek, které jsou tělu vlastní (míníme zde např. botox). Je důležité si uvědomit, že jde o čistý přírodní a šetrnou techniku masáže.

Účinky:

prevence stárnutí pleti a vzniku vrásek, regenerace, zvýšení pružnosti pokožky, pozitivní vliv na psychiku, snížení napětí v obličeji, zrychlení metabolismu, okysličení pleti, relaxace, odpočinek, důkladné rozmasírování obličejových svalů (masáž se doporučuje i na ochabnutí obličejových svalů důsledkem mozkové obrny či mozkové mrtvice)

Kontraindikace:

záněty (dutin, středního ucha, trojklaného nervu, ...), nachlazení, nevolnost, přetížení organismu, vysoký stupeň kuperozy (rozšířencýh žilek), poranění kůže, drobné ranky, vysoký stupeň těhotenství

 

Ceník: Trvání kůry cca 90minut, cena 620,- Kč

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC